Незвичайна подія відбулася 25 жовтня 2019 р. у шкільному житті учнів 5-го класу Суворовської ЗОШ I-III ступенів , яку вони зберігатимуть як символ дружби та взаємодопомоги – це Посвята у п'ятикласники. Підготували вечір учні 7-Б класу - класний керівник Степанова Тетяна Олександрівна. П'ятикласники пройшли багато випробувань і довели, що гідні носити почесне звання п'ятикласника. Конкурси, які підготували ведучі вечора , засвідчили, що усі п'ятикласники активні, енергійні, неординарні особистості. Підростає гідна зміна нашим старшокласникам!!!
3 вітальним словом до п'ятикласників, батьків звернулася педагог-організатор Переверза С.М., яка побажала дітям підкорення нових висот у навчанні, бути справжніми патріотами школи.
Ведучі вечора Далакова Тетяна, Карагяур Ніна зачитали учням 5-х класів урочисту клятву, щоб зарахувати їх у родину старшокласників. Семикласники вручили дітям посвідчення п'ятикласника і солодкі призи.

Учениця 7-Б класу Петрова Катерина,
член шкільного парламенту