butt p
butt_sh.png
butt_v.png

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

24 n

В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек під гаслом «В нас єдина мета – Україна свята, нездоланна ніким і ніколи!» учні ОЗО «Суворовського ліцею» прийняли участь у створенні інформаційного паркану, присвяченого Україні – землі славного незабутнього минулого, якою можна пишатися. Діти створили малюнки, ознайомилися із книжками, присвяченими історичному минулому країни, поспілкувалися про патріотизм, відвагу наших захисників і ще раз впевнилися, що Україна переможе! На нашому боці правда, справедливість і добро!

Всесвітній день захисту тварин

4 жовтня в усьому світі відзначається Всесвітній день захисту тварин.
Доброта – це основа людства. Людина має проявляти доброту, турботу, увагу не лише до інших людей, але й до своїх домашніх улюбленців та всіх тварин на Землі. Тому сьогодні учні 5-а класу (класний керівник Чапкіна Н.П.) нагадують всім, що тварини потребують нашої турботи.Всесвітній день тварин — це привід нагадати людям про їхню відповідальність за домашніх тварин, які для багатьох людей стали дійсно незамінними членами сім'ї.

Шкільні змагання до Дня фізкультури і спорту

1

Традиційно на початку нового навчального року у Суворовському ЗОСО пройшли олімпійські уроки та спортивні змагання між класами з метою пропаганди здорового способу життя, сприяння їхній участі у дії.
До проведення подібних заходів приєдналися учні 4-А та 4-Б класів. 9 вересня навчальний день для четверокласників розпочався з олімпійського уроку «Разом до перемоги!» Учні змогли більше дізнатися про історію Олімпійських ігор, видатних спортсменів та олімпійських чемпіонів України. Учні продемонстрували свою організованість, спритність, швидкість та силу, які показали, що можуть працювати в команді, співчувати, підтримувати своїх одногрупників.

#Єдиний урок з безпеки

2

Рятувальники продовжують проводити #Єдиний урок з безпеки» ⤵️⤵️⤵️
Цього разу фахівці Служби порятунку 1️⃣0️⃣1️⃣ завітали до закладів освіти Суворовської селищної ради Ізмаїльського району.

Спортивні естафети до дня фізкультури і спорту

До Дня фізичної культури і спорту України в 2-А (Константінова З.А.) та 2-Б (Бондаренко Г.А) класах пройшли спортивні естафети під гаслом "Спорт – здоров'я, спорт – це сила, що дає всім дітям крила!".

Всеукраїнська акція «16 днів проти насилля»

Суворовский ЗЗСО присоединился к Всеукраинской акции «16 дней против насилия». Ежегодно в Украине с 25 ноября по 10 декабря включительно в Украине проходит Всеукраинская акция «16 дней против насилия». Цель акции – привлечь внимание общественности к проблемам преодоления домашнего насилия, жестокого обращения с детьми, борьбы с торговлей людьми и защиты прав женщин.

УВАГА!

Без названия

Шановні учні, вчителі та батьки!


  На виконання рішення позачергового засідання регіональної комісії ТЕБ та НС й у зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Одеській області і введенням «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, навчання для учнів 5 – 11 класів розпочнеться з 18 жовтня 2021 року в дистанційній формі.
  Учні 1 – 4 класів продовжують навчання у звичайній (очній) формі.

Адміністрація Суворовського ЗЗСО

 


1
 
odeszno

viddilosv
 
1