«Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього» – прописна істина сучасного українця. До Дня Збройних сил України, Дня українського козацтва, а також до великого свята Покрови Пресвятої Богородиці у Суворовській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося свято – «Посвята в козачата» учнів 1-4 класів. Свято підготували учні 4-А класу під керівництвом Карагуци Ганни Федорівни.

Це дійсно велике свято для молодших школярів, адже тепер вони стали юними захисниками нашої країни та її майбутньою гордістю. Урочисто звучали слова клятви з уст учнів, які присягнулись на вірність Україні і своїй школі. Вступаючи до лав козацтва, перед обличчям своїх друзів, перед рідною землею та пам’яттю звитяг козаків, школярі урочисто поклялись, що вивчатимуть історію і традиції українського народу, готуватимуть себе, щоб чесно і віддано служити українському народу в ім’я становлення нашої незалежності та процвітання.

Під час урочистої посвяти у козачата звучали пісні та вірші про Україну та козаків. Такі заходи, безсумнівно, виховують у молоді почуття гідності, честі та любові до Батьківщини.

Педагог-організатор Переверза С.Н.

Сховати форму коментарів