butt p
butt_sh.png
butt_v.png

Шкільні змагання до Дня фізкультури і спорту

1

Традиційно на початку нового навчального року у Суворовському ЗОСО пройшли олімпійські уроки та спортивні змагання між класами з метою пропаганди здорового способу життя, сприяння їхній участі у дії.
До проведення подібних заходів приєдналися учні 4-А та 4-Б класів. 9 вересня навчальний день для четверокласників розпочався з олімпійського уроку «Разом до перемоги!» Учні змогли більше дізнатися про історію Олімпійських ігор, видатних спортсменів та олімпійських чемпіонів України. Учні продемонстрували свою організованість, спритність, швидкість та силу, які показали, що можуть працювати в команді, співчувати, підтримувати своїх одногрупників.

Олімпійський урок в 1 класі (вчитель Котлік С. Д.) та в 3-а/3-б класі (викладачі Карагука м. Ф., Котобан Ю.І.) Спортивний фестиваль «Ми дружні та сильні, ми небайдужі до спорту» був насичений цікавими вправами та творчим підходом до заходу. 3-А та 3-Б класи висловлюють величезну подяку помічникам Баркова Г. П., Мінову П. Д. та королеві спорту Юлії Малахової.
Усі заходи були цікавими, ефективними та корисними.


Олімпійський урок «У ритмі стукоту сердець» пройшов у 5-А (класний керівник Чапкіна Х. П. ) та у 5-Б (класний керівник Караулан О. Д. ) заняття під гаслом "ми за здоровий спосіб життя". Ранкова зустріч на красивому зеленому футбольному полі зібрала команди і допомогла підняти настрій, ентузіазм і розвинути навички спритності та взаємопідтримки. З позитивним зарядом емоцій, трохи втомлені, але задоволені учні вирушили на чергове заняття!

2


 До Дня фізкультури і спорту долучились наші першачки,учні 1-Б класу(класний керівник Мартинова Г.М.).Для них це свято відбулось вперше і напевно емоції переповнювали маленькі серця діточок.Нехай буде спорт!Нехай буде мир в нашій країні,щоб такі маленькі серця відчували радість і не знали тривог!

3


 У 10-б класі (класний керівник Степанов Т. О.) пройшов олімпійський урок на тему "Перемога там, де є рух вперед".
Видатний турнір з міні-футболу відзначили День спорту за участю команд хлопчиків 5-6, 7-8 та 9-11 класів. На футбольному полі ростуть справжні спортсмени, сильні духом і прагнучи перемог! Успіхів, нехай любов до спорту перемагає, а ваші найкращі наставники мінів п. Д., Бичев С. Ф., Черненко В. М., Г. Барков П, Куртєв С. М. вони допоможуть у цьому!

4


1
 
odeszno

viddilosv
 
1