Notice: Undefined property: stdClass::$image_fulltext in /var/www/h67298/data/www/suvshkola.in.ua/templates/ja_university_t3/html/layouts/joomla/content/fulltext_image.php on line 22

Без названия

Шановні учні, вчителі та батьки!

На виконання рішення позачергового засідання регіональної комісії ТЕБ та НС й у зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Одеській області і введенням «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, навчання для учнів 5 – 11 класів розпочнеться з 18 жовтня 2021 року в дистанційній формі.
  Учні 1 – 4 класів продовжують навчання у звичайній (очній) формі.

Адміністрація Суворовського ЗЗСО