В Суворовському закладі освіти пройшов тиждень психології «Тепло тому, хто випромінює світло. Світло тому, хто носить в собі сонце!» з 26 по 30 квітня 2021 року.
Протягом тижня були організовані заходи,метою яких було привернення уваги до особистості дитини,її емоційного стану та виховання почуття вдячності та доброзичливості.
1.День доброти пройшов під девізом «Хочеш бути оригінальним – будь добрим!» та подарував учасникам відчуття відкритості, приналежності до творення добра, спільності та єдності у виготовленні робіт, чому сприяла неймовірна згуртованість зусиль та підтримка ідеї педагогами. «Метелики щастя та добра», відеопритча про добро,
«Метелик-оригамі», презентація «Оптимізм» прикрасили цей день яркими кольорами наш заклад.

2. День оптимізму пройшов під девізом «Оскільки настрій буває різним, то хай гарний настрій змінюється прекрасним»! Виконавши вправу «Танцюючі руки» діти відкрили для себе гармонію внутрішнього стану під час малювання під музику.
3.День посмішки під девізом «Я подарую тобі помішку. Раптом, наче золоту рубку, впіймаєш ти посмішку цю»! розпочався із загальношкільної акції «Почни день з посмішки», що сприяло підняттю настрою дитини, відчуття значимості та прийняття!
4.Кольоротерапія, цікаві тести із самопізнання, мотиваційний ролик «Неймовірне терпіння та віра в результат!» сприяли мотивації, пізнанню нового для себе, як особистості.
5.День кольору душі та побажань під девізом «Розмалюй своє життя сам»! прикрасив кожен клас неймовірними барвами дитячого настрою при виконанні вправи малюнок-антистрес «Метелик настрою».
Тиждень завершено челенджем «Побажання від душі…Щастя,яке воно!?», переглядом мультфільму про силу позитивного мислення, музикотерапією і головним висновком «Чим більше сонця в душі, тим краще життя навколо нас!»
Хай світло добра та радості розквітає в дитячих серцях!!!

Сховати форму коментарів

500 символів лишилось