Традиційно на початку березня у загальноосвітніх навчальних закладах проводяться Шевченківські дні до дня народження Т. Г. Шевченка.
Тарас Шевченко – особистість, яка стала опорою для багатьох поколінь українців. При тому, що поет провів на Батьківщині всього близько 15 років життя, його вклад у формування національної ідентичності українців неможливо переоцінити. На щастя, ні буремні події за життя Кобзаря, ні радянський режим не змогли знищити спадщину генія. І наш обов’язок дотримуватися настанов Шевченка про боротьбу і незалежність. Адже сьогодні вони актуальні, як і два століття тому.
З нагоди 207 річниці від дня народження великого українського поета, Кобзаря українського народу Т.Г. Шевченка, у Суворовській ЗОШ І-ІІІ ступенів , 11.03. 2021 року ,було проведено виховний захід «Шануй Шевченка, Україно, як мати рідного сина»

Епіграфом заходу стали слова Ліни Костенко:
«Кобзарю!
Знов до тебе я приходжу,
Бо ти для мене совість і закон»

Виховний захід мав на меті показати значимість постаті Кобзаря для людства, поглибити знання з краєзнавства, розвивати творчі здібності учнів, показати актуальність його творів та зв´язок Т. Шевченка із сьогоденням, виховувати повагу і шану до велета України – Т. Г. Шевченка.

Вчителька української мови та літератури Степанова Тетяна Олександрівна ознайомила учнів з цікавими фактами про життєвий і творчий шлях великого Кобзаря, учні 4-х класів: Жечкова Ю, Гробовенко Н, Єребакан В,Степанова Н, Кінєв Д, Блєцев Р,Головко С.Руссу І. Шевченко Е, Власова Є, Терзі М, Константинова Н, Жечкова Н, читали вірші Т.Г. Шевченка: Заповіт, Мені тринадцятий минало, Садок вишневий коло хати т.і.
Школярам була запропонована до перегляду фото презентація «Шевченко – художник», яка ознайомила присутніх з його мистецькою спадщиною.
Діти з цікавістю переглянули кадри з фільму «Дитинство Тараса».

Сховати форму коментарів

500 символів лишилось