butt p
butt_sh.png
butt_v.png

НУШ: Організація ефективного освітнього середовища в умовах реалізації завдань Державного стандарту освіти

26 лютого 2019 року Суворовській ЗОШ відбувся семінар - практикум для вчителів початкових класів в рамках Нової Української школи за темою “ Організація ефективного освітнього середовища в умовах реалізації завдань Державного стандарту освіти ”.
Метою семінару було ознайомити вчителів з основними аспектами інтегрованого навчання у світлі впровадження змісту нового Державного стандарту початкової освіти; розкрити роль інтеграції у формуванні ключових та предметних компетентностей;спонукати до пошуку нестандартних шляхів щодо реалізації інтегрованого навчання, сприяти підвищенню фахового рівня та педагогічної майстерності учителів початкової школи.

У практичній частині семінару учителі школи Маламен Г.С., Карагуца Г.Ф. презентували досвід своєї роботи, продемонстрували практичне втілення у навчальний процес інтеграції предметів за допомогою інноваційних технологій. Вчитель початкових класів , спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, старший вчитель Котлік С.Д. провела майстер-клас з методики тематичного підходу до інтегрованого навчання в Нової української школі. Методист районного методичного кабінету Раділова С.С. наголосила на ролі інтеграції у становленні нової початкової школи та вимогах, які ставляться перед вчителями першокласників. Вчитель початкових класів, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії , Карагуца Г.Ф. презентувала досвід впровадження інноваційних технологій для формування творчого мислення, пізнавальної активності молодших школярів,акцентувала увагу присутніх на тому, що кросенс - це один із ефективних методів роботи з учнями початкових класів.


1
 
odeszno

viddilosv
 
1