Наказ « Про запобігання булінгу (цькування) та затвердження плану заходів на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) по ОЗО «Суворовський ліцей»

 

Булінг


 Дізнайся, що таке булінг.

buling

Будь-який школяр несподівано для себе може опинитись у ситуації, коли його ображають, висміюють або бойкотують. Або ж навпаки, може сам приєднатися до тих, хто знущається над іншою дитиною.

Дуже важливо розрізняти булінг та звичайну сварку між дітьми. Будь-який школяр несподівано для себе може опинитись у ситуації, коли його ображають, висміюють або бойкотують. Або ж навпаки, може сам приєднатися до тих, хто знущається над іншою дитиною. Дуже важливо розрізняти булінг та звичайну сварку між дітьми.

Булінг — це агресивна та вкрай неприємна поведінка однієї дитини або групи дітей по відношенню до іншої дитини, що супроводжується постійним фізичним і психологічним тиском.

Дитину систематично дражнять образливим для неї чином, навмисно не приймають у колектив, залякують, шантажують або навіть б'ють.

Причин булінгу — безліч. А тим, кого булять може виявитися кожен, хто не вписався у рамки того чи іншого колективу.

З булінгом неможливо впоратися самотужки. Не бійся поговорити про проблему з батьками!

Як боротися з булінгом: поради для дітей


Якщо ти зіткнувся з булінгом, не закривайся у собі – з цим не впоратися самотужки. Дізнайся, що робити і де шукати допомогу. 
 
 

Як запобігти булінгу: поради для свідків

1
 
odeszno

viddilosv
 
1