12 червня в ОЗО «Суворовський ліцей» вчителем з предмету «Захист України» та «Основи здоров’я» Бічєвим С.Ф. та практичним психологом Станєвою В.П. було проведено заняття на тему «Безпека під час відпочинку» з учнями військово-патріотичного гуртка. На занятті учні поглибили свої знання про відпочинок, його значення для здоров’я людини; ознайомилися з деякими правилами безпечної поведінки під час відпочинку; мотивували поведінку дітей щодо збереження власного здоров’я, уважного і шанобливого ставлення до оточуючих людей.
З метою національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді, з дотриманням законодавства України в частині забезпечення заходів безпеки, пов’язаних із запровадженням правового режиму воєнного стану в Україні, 30 квітня було проведено І (селищний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2023/2024 навчальному році серед команд учнів закладів загальної середньої освіти Суворовської селищної ради. У змаганнях взяли участь команди-рої з 5 закладів загальної середньої освіти громади. Конкурсна програма І (селищного) етапу гри для старшої та середньої вікових категорій складалася з інтелектуальної гри-вікторини «Відун», творчо-мистецького конкурсу «Ватра», туристсько-спортивної смуги перешкод, таборування, змагання «Стрільба» та конкурсу «Рятівник».
В ОЗО "Суворовський ліцей" відбулася презентація проєктів"Школа мрії" в рамках впровадження ШГБ. Шкільний громадський бюджет має на меті навчити учнів вигадувати та розробляти ідеї, створювати проєкти, комунікувати та працювати в команді, розвинути відчуття причетності та важливості власного голосу, тим самим сформувати активного, розумного громадянина з критичним мисленням, який в майбутньому буде брати участь у прийнятті рішень в громаді та суспільстві. Велике дякую авторам проєктів за креатив, небайдужість, відповідальність! Сподіваємось, що завдяки вашим проєктам наша школа стане більш комфортною!
Переглянути презентації проєктів https://drive.google.com/.../1MpVj0gnijehtqUuzdSNCE5XCyzT...
2 квітня на стадіоні смт Суворове в рамках проведення Спартакіади учнів закладів загальної середньої освіти відбулися щорічні змагання з футболу «Шкіряний м’яч» серед дітей 2011 року народження.
У змаганнях взяли участь чотири команди закладів загальної середньої освіти Суворовської селищної ради: ОЗО "Суворовський ліцей", Кирничанський ліцей, Приозерненський та Старотроянівський ЗЗСО.
За підсумками змагань перемогу здобула команда ОЗО "Суворовський ліцей", друге місце посіла команда Приозерненського ЗЗСО, третє місце - Кирничанський ліцей, четверте місце - Старотроянівський ЗЗСО.
Всі команди та кращі гравці нагороджені почесними грамотами.
![55 n](/images/denvodi2024/55_n.jpg)
![💧](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t42/1/16/1f4a7.png)
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
![🌿](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1e/1/16/1f33f.png)
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
![](https://scontent.fiev13-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/429584932_1808002696386682_2846717863892201612_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=cOQzmSHVPfsAX8Sr3Hi&_nc_ht=scontent.fiev13-1.fna&oh=00_AfCW4BPraNLSPjXqHEZddwzxGjqtvIk0DxNb5fBFaJ_k9A&oe=65F65015)
У Суворовській селищній територіальній громаді завершено ІІ етап змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги». 1 березня 2024 року на базі ОЗО «Суворовський ліцей» відбулися змагання з футзалу та баскетболу. У підсумку змагань місця розподілилися наступним чином: Баскетбол: - І місце – команда «Бурі ведмеді» ОЗО «Суворовський ліцей»; - ІІ місце – команда «Білоголові орлани» Старотроянівського ЗЗСО.
В субботу 2 березня пройшли чергові змагання "Казацький гарт" серед учнів закладів загальної середньої освіти Суворовської селищної ради. Змагання проходили в упорній боротьбі серед пар учнів з 5 по 10-ті класи. Учасники змагались у човниковому бігові, стрибках у довжину з місця, стрибках зі скакалкою та перетягуванні канату. Перше загальнокомандне місце зайняв наш ліцей, який і візьме участь у наступному, обласному етапі змагань. В цілому розподіл зайнятих місць виглядає наступним чином: