Заняття на тему «Безпека під час відпочинку»

448196991 1866401320546819 4709534577721604024 n

12 червня в ОЗО «Суворовський ліцей» вчителем з предмету «Захист України» та «Основи здоров’я» Бічєвим С.Ф. та практичним психологом Станєвою В.П. було проведено заняття на тему «Безпека під час відпочинку» з учнями військово-патріотичного гуртка. На занятті учні поглибили свої знання про відпочинок, його значення для здоров’я людини; ознайомилися з деякими правилами безпечної поведінки під час відпочинку; мотивували поведінку дітей щодо збереження власного здоров’я, уважного і шанобливого ставлення до оточуючих людей.

1bezp

Всеукраїнська військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»): І (селищний) етап

bfbcd10b16673e5d67a4d70052b36002

З метою національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді, з дотриманням законодавства України в частині забезпечення заходів безпеки, пов’язаних із запровадженням правового режиму воєнного стану в Україні, 30 квітня було проведено І (селищний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2023/2024 навчальному році серед команд учнів закладів загальної середньої освіти Суворовської селищної ради. У змаганнях взяли участь команди-рої з 5 закладів загальної середньої освіти громади. Конкурсна програма І (селищного) етапу гри для старшої та середньої вікових категорій складалася з інтелектуальної гри-вікторини «Відун», творчо-мистецького конкурсу «Ватра», туристсько-спортивної смуги перешкод, таборування, змагання «Стрільба» та конкурсу «Рятівник».

Презентація проектів в рамкаг Шкільного громадського бюджету

 hgb

В ОЗО "Суворовський ліцей" відбулася презентація проєктів"Школа мрії" в рамках впровадження ШГБ. Шкільний громадський бюджет має на меті навчити учнів вигадувати та розробляти ідеї, створювати проєкти, комунікувати та працювати в команді, розвинути відчуття причетності та важливості власного голосу, тим самим сформувати активного, розумного громадянина з критичним мисленням, який в майбутньому буде брати участь у прийнятті рішень в громаді та суспільстві. Велике дякую авторам проєктів за креатив, небайдужість, відповідальність! Сподіваємось, що завдяки вашим проєктам наша школа стане більш комфортною!

Переглянути презентації проєктів https://drive.google.com/.../1MpVj0gnijehtqUuzdSNCE5XCyzT...

Шкіряний м'яч - 2024

k1

2 квітня на стадіоні смт Суворове в рамках проведення Спартакіади учнів закладів загальної середньої освіти відбулися щорічні змагання з футболу «Шкіряний м’яч» серед дітей 2011 року народження.
У змаганнях взяли участь чотири команди закладів загальної середньої освіти Суворовської селищної ради: ОЗО "Суворовський ліцей", Кирничанський ліцей, Приозерненський та Старотроянівський ЗЗСО.
За підсумками змагань перемогу здобула команда ОЗО "Суворовський ліцей", друге місце посіла команда Приозерненського ЗЗСО, третє місце - Кирничанський ліцей, четверте місце - Старотроянівський ЗЗСО.
Всі команди та кращі гравці нагороджені почесними грамотами.

22 березня - це особливий день для працівників водного господарства...

55 n
22 березня - це особливий день для працівників водного господарства, ми відзначаємо💧День води та водних ресурсів.
🔹 Вже багато років спеціалісти 🌿 Ізмаїльського управління водного господарства, підтримуючи добру традицію, святкують цей День разом із учнями ОЗО "Суворовський ліцей".
🔹 Діти завжди з нетерпінням чекають на це свято, із залюбки та задоволенням приймають участь у конкурсі на кращий малюнок та дитячий витвір, присвячений Всесвітньому Дню води.

210 річниця від дня народження Великого Кобзаря

Тарас Григорович Шевченко – це вічний вогонь, що ніколи не згасне в серцях нашого народу. Ми, нащадки, будемо завжди берегти у своєму серці, той вогник любові до Вітчизни, який запалив поет своїми безсмертними творами.
Учні 1-А класу долучилися до святкування 210 річниці від дня народження Великого Кобзаря. З метою вшанування видатного сина українського народу першачки взяли активну участь у виховному заході"Шевченкове слово в віках не старіє”,під час якого вони дізналися багато цікавого та нового матеріалу про життя та творчість Т. Шевченка.

ІІ етап змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

У Суворовській селищній територіальній громаді завершено ІІ етап змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги». 1 березня 2024 року на базі ОЗО «Суворовський ліцей» відбулися змагання з футзалу та баскетболу. У підсумку змагань місця розподілилися наступним чином: Баскетбол: - І місце – команда «Бурі ведмеді» ОЗО «Суворовський ліцей»; - ІІ місце – команда «Білоголові орлани» Старотроянівського ЗЗСО.

Змагання "Козацький гарт" серед закладів освіти Суворовської ТГ

6g

В субботу 2 березня пройшли чергові змагання "Казацький гарт" серед учнів закладів загальної середньої освіти Суворовської селищної ради. Змагання проходили в упорній боротьбі серед пар учнів з 5 по 10-ті класи. Учасники змагались у човниковому бігові, стрибках у довжину з місця, стрибках зі скакалкою та перетягуванні канату. Перше загальнокомандне місце зайняв наш ліцей, який і візьме участь у наступному, обласному етапі змагань. В цілому розподіл зайнятих місць виглядає наступним чином:


1
 
odeszno

viddilosv
 
1