Шкіряний м'яч - 2024

k1

2 квітня на стадіоні смт Суворове в рамках проведення Спартакіади учнів закладів загальної середньої освіти відбулися щорічні змагання з футболу «Шкіряний м’яч» серед дітей 2011 року народження.
У змаганнях взяли участь чотири команди закладів загальної середньої освіти Суворовської селищної ради: ОЗО "Суворовський ліцей", Кирничанський ліцей, Приозерненський та Старотроянівський ЗЗСО.
За підсумками змагань перемогу здобула команда ОЗО "Суворовський ліцей", друге місце посіла команда Приозерненського ЗЗСО, третє місце - Кирничанський ліцей, четверте місце - Старотроянівський ЗЗСО.
Всі команди та кращі гравці нагороджені почесними грамотами.

Висловлюємо подяку усім, хто долучився до підготовки команд. Нехай юні спортсмени не зупиняються на досягнутому, а й надалі показують успішні результати.
Незалежно від результату гри – чи то перемога, чи поразка, і гравцям на полі і вболівальникам бажаємо оптимізму, добра, злагоди та світлого майбутнього в мирній незалежній Україні!