День защиты детей в детской библиотеке

В Международный день защиты детей приветствуют своих маленьких посетителей детской библиотеки - филиала деревни. В ярко украшенной библиотеке весело и радостно было играть - развлекательная программа ′′ Царство детских снов ". Дети получили море удовольствия и незабываемые впечатления. Было много радостных улыбок, на протяжении всего мероприятия царила атмосфера хорошего настроения. Вот таким должен быть праздник!

День Свято-равноапостольских братьев Кирилла и Мефодия Фессалонского

24 мая весь славянский мир памятует память Свято-равноапостольских братьев Кирилла и Мефодия Фессалонского, которые начали писать с рисования кириллицей. Они были проповедниками христианства, первыми переводчиками богослужений на славянский язык. Канонизирован не только православными, но и католическими церквями.

Тиждень психології!

В Суворовському закладі освіти пройшов тиждень психології «Тепло тому, хто випромінює світло. Світло тому, хто носить в собі сонце!» з 26 по 30 квітня 2021 року.
Протягом тижня були організовані заходи,метою яких було привернення уваги до особистості дитини,її емоційного стану та виховання почуття вдячності та доброзичливості.
1.День доброти пройшов під девізом «Хочеш бути оригінальним – будь добрим!» та подарував учасникам відчуття відкритості, приналежності до творення добра, спільності та єдності у виготовленні робіт, чому сприяла неймовірна згуртованість зусиль та підтримка ідеї педагогами. «Метелики щастя та добра», відеопритча про добро,
«Метелик-оригамі», презентація «Оптимізм» прикрасили цей день яркими кольорами наш заклад.

Увага! Набір до першого класу!!!

 

Докладніше ТУТ

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ДИТЯЧОЇ КНИГИ

Чарівний світ дитинства

Книга – це віконце, через яке діти

 бачать і пізнають світ і самих себе.

В.О. Сухомлинський

  Міжнародний день дитячої книги – свято, встановлене з ініціативи та за ухвалою Міжнародної ради дитячої книги. Відзначається щороку 2 квітня (починаючи з 1967 р.) у день народження великого казкаря Ганса Крістіана Андерсена (1805–1875 рр.). Цим підкреслюється надзвичайно важлива роль дитячої книги у формуванні духовного та інтелектуального обличчя нових поколінь Землі.

Наш добрый сказочник Г.Х. Андерсен :: Администрация города Алчевска

День народження Т. Г. Шевченко

Традиційно на початку березня у загальноосвітніх навчальних закладах проводяться Шевченківські дні до дня народження Т. Г. Шевченка.
Тарас Шевченко – особистість, яка стала опорою для багатьох поколінь українців. При тому, що поет провів на Батьківщині всього близько 15 років життя, його вклад у формування національної ідентичності українців неможливо переоцінити. На щастя, ні буремні події за життя Кобзаря, ні радянський режим не змогли знищити спадщину генія. І наш обов’язок дотримуватися настанов Шевченка про боротьбу і незалежність. Адже сьогодні вони актуальні, як і два століття тому.
З нагоди 207 річниці від дня народження великого українського поета, Кобзаря українського народу Т.Г. Шевченка, у Суворовській ЗОШ І-ІІІ ступенів , 11.03. 2021 року ,було проведено виховний захід «Шануй Шевченка, Україно, як мати рідного сина»

Епіграфом заходу стали слова Ліни Костенко:
«Кобзарю!
Знов до тебе я приходжу,
Бо ти для мене совість і закон»

Виховний захід мав на меті показати значимість постаті Кобзаря для людства, поглибити знання з краєзнавства, розвивати творчі здібності учнів, показати актуальність його творів та зв´язок Т. Шевченка із сьогоденням, виховувати повагу і шану до велета України – Т. Г. Шевченка.

Леся Українка – «Геній тендітної незламності»

Леся Українка - "геній тендітної незламності"

Промінням ясним, хвилями буйними,

прудкими іскрами, летючими зірками,

палкими блискавицями, мечами

хотіла б я вас виховать, слова!

Леся Українка

 

 

 

 

 

Вона – одна з центральних письменниць української класичної літератури та одна з найвідоміших українок…

Вона – тендітна й одночасно сильна – тримала на своїх плечах всю українську літературу на зламі століть. І досі тримає…

Вона – письменниця, модерністська в усьому… Аристократка духу, мудра й прониклива, коли це стосується творчості, історії та майбутнього, культури мислення…

Саме про таку Лесю Українку говорилося в мистецькій Студії, яка пройшла 25 лютого 2021 року, у день пам’яті та відзначення 150-річчя від дня народження української письменниці. Учасники заходу, учні 11-го класу, переглянули відеофільми «Леся Українка – «геній тендітної незламності» ,« Не така як всі» та взяли участь в обговоренні феномену мисткині.


1
 
odeszno

viddilosv
 
1