display

Школа побудована у 1990 році і розрахована 1180 місць. Навчально-виховний процес здійснюється в одну зміну. Мова навчання - українська. Для школярів організоване гаряче харчування.
Педагогічний колектив нараховує 40 осіб. Обслуговуючий та технічний персонал - 38 осіб.
У закладі функціонує 2 комп’ютерних класи, 42 навчальних кабінетів, методичний кабінет, бібліотека з читальною залою, оснащена телевізором та комп’ютером, під’єднаним до мережі Інтернет, кабінет фізики та математики, оснащені мультимедійним обладнанням, медичний пункт, їдальня на 150 посадочних місць,  актова зала, столярна та слюсарна майстерні, великий та малий спортзали. Шкільний стадіон містить футбольну, баскетбольну площадки та ігровий майданчик. На базі школи функціонують гуртки та Суворовська Дитячо-юнацька спортивна школа. У підвальному приміщенні організоване сховище, оснащене усім необхідним, в тому числі автономним живленням. Працює відкрита двохдіапазонна мережа  Wi-Fi, як в школі так і у сховищі.