22 березня - це особливий день для працівників водного господарства...

55 n
22 березня - це особливий день для працівників водного господарства, ми відзначаємо💧День води та водних ресурсів.
🔹 Вже багато років спеціалісти 🌿 Ізмаїльського управління водного господарства, підтримуючи добру традицію, святкують цей День разом із учнями ОЗО "Суворовський ліцей".
🔹 Діти завжди з нетерпінням чекають на це свято, із залюбки та задоволенням приймають участь у конкурсі на кращий малюнок та дитячий витвір, присвячений Всесвітньому Дню води.
🔹 Цього року діти молодших класів представили нам цікаву програму із віршами та піснями. Наприкінці свята всі учасники заходу отримали 📔 корисні та веселі подарунки, а найкращі роботи були відзначені грамотами📜.
🔹 Дякуємо керівництву, педагогічному колективу та дітям ОЗО "Суворовський ліцей" за активну участь у екологічному заході, присвяченому Всесвітньому дню води та збереженню💧водних ресурсів!!!