ІІ етап змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

У Суворовській селищній територіальній громаді завершено ІІ етап змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги». 1 березня 2024 року на базі ОЗО «Суворовський ліцей» відбулися змагання з футзалу та баскетболу. У підсумку змагань місця розподілилися наступним чином: Баскетбол: - І місце – команда «Бурі ведмеді» ОЗО «Суворовський ліцей»; - ІІ місце – команда «Білоголові орлани» Старотроянівського ЗЗСО.

Футзал: - І місце – команда «Південні дельфіни» Кирничанського ліцею; - ІІ місце – команда «Снігові барси» Приозерненського ЗЗСО; - ІІІ місце – команда «Бессарабські соколята» ОЗО «Суворовський ліцей». Зійшовшись у спортивних дуелях, юні спортсмени показали цікаву, емоційну гру. Переможців та призерів нагороджено медалями та грамотами. Учасників змагань привітали Суворовський селищний голова Олег БОСІКЕВИЧ, голова Суворовської селищної Профспілки працівників освіти і науки України Марія КАРАЖЕКОВА. Бути активним та здоровим дуже важливо! Дякуємо наймасштабнішому проєкту шкільного спортивного руху України за можливість дітям проявити себе, свої спортивні навички та вміння! Так тримати! Бажаємо нових спортивних звершень! Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися, змагатися, проводити такі заходи, які згуртовують, надають наснаги та дарують дітям багато позитивних емоцій у такий важкий час!