Суворовський заклад освіти долучився до ініціативи Національного банку України та благодійного фонду «Таблеточки», який запропонував з 1 по 30 вересня 2021 року долучитись до акції «Монетки дітям», аби у простий та веселий спосіб зібрати монети та перетворити їх на потужну допомогу для сотень дітей, що борються з раком.
"Щодня три сім’ї в Україні дізнаються, що у їхньої дитини рак, і залишаються віч-на-віч з хворобою. Подолати дитячий рак можна лише разом, підставивши плече допомоги родинам онкохворих дітей".

Наша школа підтримала гасло акції " Об'єднаймо сили усієї країни заради майбутнього для сотень українських дітей!
Заради майбутнього України! ",сприяла проведенню акції та творочо підійшла до її організації. Дякуємо Всім учасникам заходу, які проявили милосердність та єдність!

Соціальний педагог: Караулан Олена Дмитрівна