Сьогодні як ніколи потрібні нові підходи й шляхи до усвідомлення учнівською молоддю необхідності зміцнення здоров’я, розвитку культури здоров’я. Це і є однією з актуальних проблем нашого суспільства у ХХІ столітті. Швидкі темпи зростання захворюваності , травматизм, тютюнопаління, вживання алкогольних напоїв, токсичних і наркотичних речовин, ранній початок статевого життя, недостатній рівень сформованості навичок безпеки життєдіяльності тощо, потребують посилення роботи в навчальних закладах з формування в учнів навичок здорового способу життя.

Дочірні категорії