Поиск - Комментарии
Скачать бесплатные шаблоны Joomla

Педсовет 6 ноября 2014 года

Мета педради

• Визначити складові контролю навчальних досягнень учнів; основні умови об’єктивності перевірки і оцінювання знань школярів.
  • Проаналізувати рівні якості знань учнів школи  з основних предметів за підсумками навчального року та ЗНО-2014. (Результаты учеников нашей школы, в том числе в разрезе других школ в презентации.)
  • Проаналізувати системність, періодичність контролю (поточного, контрольного) знань учнів, що проводиться учителями (на підставі результатів анкетування учителів, аналізу поточних та тематичних оцінок, спостережень на уроках)
  • Створення умов для підвищення професійної майстерності педагогів.
  • Популяризація  педагогічних знахідок вчителів - майстрів .
  •  Надання адресної методичної допомоги педагогам із проблем вдосконалення педагогічної компетентності вчителя.

Питання для обговорення:

1.      Що таке успішність? Від кого залежить успішність учнів? Актуалізація проблеми;   виявлення рівня привабливості запропонованих ідей

Вернісаж думок

2. Шкільна тривожність   як результат необ’єктивної   педагогічної   оцінки.  Виявлення ускладнень в процесі реалізації   даної проблеми.

Доповідь психолога школи Карагуци Г.Ф.

3. Про стан  роботи педагогічного колективу школи з питань    контролю та стимулювання навчальної діяльності школярів   в аспекті вимог компетентнісної  освіти

доповідь  заступників  директора з  НВР  Македонської С.І., Ракової К.С.

В рамках підготовки до педради було проведено анкетування вчителів, які працюють в 6-Б, 8-Б класах, представлено презентацію проекту методичних об’єднань  вчителів  «Оцінювання як стимул розвитку особистості  учня»

• Ø«Відкритість»   як принцип оцінювання знань учнів

//м/о вчителів російської та англійської мов//

• Ø«Важливість»    як принцип оцінювання знань учнів

//м/о вчителів естетично-оздоровчих дисциплін//

• Ø«Об’єктивність»    як принцип оцінювання знань учнів

//м/о вчителів біології, хімії , географії і історії//

• Øтворення ефективних  умов щодо оцінювання знань учнів засобами ІКТ»

//м/о вчителів природничо-математичного циклу //

• ØЗ досвіду роботи   старшего вчителя  Вітюк С.І. та вчителя –методиста Грачиновської М.І.