ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Щиро вітаю  вас із професійним святом – Днем вчителя!

Це свято добра, мудрості та любові!

Бути вчителем, вихователем, наставником – це наполеглива праця, яка збагачує світ мудрістю й знаннями, це мистецтво, обране за покликом серця. Від вас залежить освіта і життєві пріоритети молоді, вміння і бажання наших дітей будувати сучасне суспільство.

У цей святковий день висловлюю вам щиру вдячність за творчу, самовіддану працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність і безкорисливе добро, яке повсякчас ви даруєте своїм вихованцям.

Низький уклін вам за вашу непохитну віру в кожну дитину, за ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану молодому поколінню.

Бажаю вам, шановні вчителi, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя, довгої людської пам’яті, стриманості та великого терпіння в нелегкій справі виховання та навчання!

Нехай ваш професійний шлях буде осяяний успіхом!!!

З повагою, директор школи Тетяна ЖЕЧКОВА

Hide comment form