Поиск - Комментарии
Поиск - Ссылки
Поиск - Метки
Компоненты, модули, шаблоны и другие Расширения Joomla

Шевченкова весна (вечір очами глядачів)

Учні 11-А класу Суворовської ЗОШ вирішили відзначити 200-річчя з Дня народження Тараса Шевченка, підготувавши святковий вечір «Живе під сонцем любові Шевченкова весна». Його метою була з’ясувати, чому ж феномен нашого великого митця? Чому і сьогодні, через два століття після його смерті, твори, написані Великим Кобзарем, хвилюють, навчають, тривожать людські душі.
    У вступній частині заходу звучали пісні, створені на слова геніального пророка, учні Замяткін В., Ташаков Є., Голобродська Ю., Далакова Т., Рибакова О. пригадували цікаві факти його життя.
    Увагу присутніх було акцентовано на тому, що у своїй творчості Тарас Шевченко раз по раз звертався до історичного минулого свого народу, шукав там відповіді на гострі проблеми сучасності. Особливе захоплення в митця викликала доба козаччини своєю героїкою, волелюбними настроями.

До уваги присутніх було запропоновано обробку п’єси Тараса Шевченка «Назар Стодоля». Олег Балабан перевтілився в образ козацького сотника Хоми Кичатого. За сюжетом твору, той, прагнучи збільшити власні статки, хоче видати єдину доньку за нелюбого їй, але багатого нареченого. Жіночі образи дочки сотника Галини та його служки Стехи талановито зіграли Македонська Марія та Стефанова Оленка. В образ Назара Стодолі перевтілився Микола Македонський, а роль його вірного друга Назара зіграв Макаров Ігор.
    Твір для постановки до 200- річчя дня народження класика української літератури Тараса Шевченка обрали не випадково. Адже драма «Назар Стодоля», вважає вчитель української мови та літератури Кирилова О.І, достатньо близька для старшокласників по духу. Бо ж ключова тема у ньому – кохання. А юних акторів привабив український колорит Шевченкового твору. Учні пройнялися історією, звичаями, побутом, козацькими традиціями, дружбою.
    Загалом вечір пройшов дуже цікаво. Присутні отримали масу позитивних вражень!

У вас недостаточно прав для комментирования!

Вход/регистрация

5208690 thumb