(04841)4-42-53

 shkola.suvorovo@ukr.net

 

Ознайомтесь з нашою історією!
Дізнайтесь про останні шкільні події!
Дізнайтесь докладніше про структуру школи!
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

У Суворовській школі, як і в усіх навчальних заклади країни в умовах карантину, впроваджується дистанційна форма навчання.

Адміністрація школи нагадує, що дистанційне навчання – це НАВЧАННЯ, а не відпочинок дітей протягом дня.
Для переважної більшості педагогів нашої школи (як і всієї країни) це форма навчання нова. Тому для нас саме настав час, коли за короткий проміжок часу потрібно переформатувати роботу на новий лад. Вчителі ретельно працюють: готують презентації, конспекти, тестування, відеоуроки, знаходять посилання на відеоматеріали, щоб при відсутності вчителя, діти змогли успішно опанувати матеріал.
Тому працюємо таким чином:


Учні отримають завдання, які протягом карантину необхідно опрацювати. Їх немало, але учителі завжди на зв`язку і, при необхідності, готові проводити онлайн-уроки, відео-конференції, консультації.
Ми пропонуємо максимально дотримуватися вашого традиційного розкладу (відповідно часу тривалості уроків та перерв). Якщо це не онлайн-урок чи конференція, то, звісно, консультації можуть і подовжитись. Наші учителі відкриті для усіх видів роботи, на різних платформах соціальних мереж: Телеграм, Viber, Skype, WhatsApp, Discord, Zoom та ін.
Але, всі ми люди, і консультувати цілодобово неможливо, тому усі консультації, які не встигли отримати за розкладом, попередньо потрібно погодити з вашим учителем і, бажано, в період робочого дня.
І хоча завдання віртуальні, оцінювання відбуватиметься абсолютно реальне. Звичайно, традиційних контрольних не буде, але, пройшовши онлайн – тестування, ви зможете отримати свої відмінні бали.
Кожен клас отримує на урок чітку інструкцію, у якій розписано за сторінками, що конкретно вивчити з підручника, законспектувати, створити; покликання на відповідні відеоуроки в інтернеті тощо.
Карантин – це не канікули, а навчальний робочий режим. Тому завдання потрібно виконувати обов’язково, а не за бажанням. Просимо не залишати все на останні дні, а працювати систематично.
Звичайно, не всі завдання можливо перевірити дистанційно (наприклад, вірш напам’ять). Такі завдання перевірятимуться під час навчального процесу по завершенню карантину.

Що ж, успішного навчання, дорогі учні, колеги, батьки!
Зараз усі ми маємо навчитися співпраці та якомога швидше побороти епідемію. Бережіть себе! Ми вас любимо та скучаємо!


Gravatar
Александр Николаевич
Хорошая статья и по делу!
1
Hide comment form

500 Characters left


Зворотній зв'язок

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

1

odeszno

2

OsvitaUA logo 1607

        68640 смт. Суворове,

          вул. Пушкіна,46.

        Тел.: (04841) 4-42-53

  Email: shkola.suvorovo@ukr.net

viddilosv

1

karag

gech