Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

У Суворовській школі, як і в усіх навчальних заклади країни в умовах карантину, впроваджується дистанційна форма навчання.

Адміністрація школи нагадує, що дистанційне навчання – це НАВЧАННЯ, а не відпочинок дітей протягом дня.
Для переважної більшості педагогів нашої школи (як і всієї країни) це форма навчання нова. Тому для нас саме настав час, коли за короткий проміжок часу потрібно переформатувати роботу на новий лад. Вчителі ретельно працюють: готують презентації, конспекти, тестування, відеоуроки, знаходять посилання на відеоматеріали, щоб при відсутності вчителя, діти змогли успішно опанувати матеріал.
Тому працюємо таким чином:

Учні отримають завдання, які протягом карантину необхідно опрацювати. Їх немало, але учителі завжди на зв`язку і, при необхідності, готові проводити онлайн-уроки, відео-конференції, консультації.
Ми пропонуємо максимально дотримуватися вашого традиційного розкладу (відповідно часу тривалості уроків та перерв). Якщо це не онлайн-урок чи конференція, то, звісно, консультації можуть і подовжитись. Наші учителі відкриті для усіх видів роботи, на різних платформах соціальних мереж: Телеграм, Viber, Skype, WhatsApp, Discord, Zoom та ін.
Але, всі ми люди, і консультувати цілодобово неможливо, тому усі консультації, які не встигли отримати за розкладом, попередньо потрібно погодити з вашим учителем і, бажано, в період робочого дня.
І хоча завдання віртуальні, оцінювання відбуватиметься абсолютно реальне. Звичайно, традиційних контрольних не буде, але, пройшовши онлайн – тестування, ви зможете отримати свої відмінні бали.
Кожен клас отримує на урок чітку інструкцію, у якій розписано за сторінками, що конкретно вивчити з підручника, законспектувати, створити; покликання на відповідні відеоуроки в інтернеті тощо.
Карантин – це не канікули, а навчальний робочий режим. Тому завдання потрібно виконувати обов’язково, а не за бажанням. Просимо не залишати все на останні дні, а працювати систематично.
Звичайно, не всі завдання можливо перевірити дистанційно (наприклад, вірш напам’ять). Такі завдання перевірятимуться під час навчального процесу по завершенню карантину.

Що ж, успішного навчання, дорогі учні, колеги, батьки!
Зараз усі ми маємо навчитися співпраці та якомога швидше побороти епідемію. Бережіть себе! Ми вас любимо та скучаємо!

Gravatar
Александр Николаевич
Хорошая статья и по делу!
Скрыть форму комментариев

500 Осталось символов