Без названия

У зв'язку з введенням в Україні надзвичайної ситуації, спричиненою пандемією COVID-19 , прийом документів для зарахування до 1 класу Суворовської ЗОШ на 2020-2021 н.р. здійснюється в електронному форматі.

До 30 травня Вам необхідно надіслати на електронну адресу школи Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. документи для зарахування Вашої дитини до 1 класу:

1. Заяву на ім’я директора навчального закладу (Зразок заяви)
  2. Копію свідоцтва про народження дитини
  3. Медичну довідку за формою № 086-1/О (до 31 серпня)

За бажанням на сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» Ви маєте можливість подати заяву на вступ дитини до школи. Для цього необхідно зареєструватись на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти, створити заявку та підтвердити її документами у закладі (Інструкція)

Якщо у Вас немає можливості подати документи в електронному форматі, звертайтеся до секретаря школи з 10.00 до 12.00 щоденно (крім вихідних).

Під час відвідування навчального закладу необхідно дотримуватись усіх вимог карантину

Контактний телефон  (04841)44253

Адміністрація школи