Ознайомтесь з нашою історією!
Дізнайтесь про останні шкільні події!
Дізнайтесь докладніше про структуру школи!

Вчора, 11 жовтня, в Суворовській ЗОШ стартував Х Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка. Ювілейний Конкурс розпочато урочистою лінійкою « Полюбімо усім серцем Тарасове слово!..»
На лінійку було запрошено учнів 5-11-х класів, класних керівників, учителів-предметників, членів батьківського комітету. Святково прибрана актова зала, акорди мелодії української бандури налаштовували на щиру розмову про Великого Кобзаря України – Тараса Григоровича Шевченка. Гостей та учасників Конкурсу радо вітали учні 10 класу та вчитель української мови й літератури Вітюк С.І., які оголосили про початок Х Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка.

Вірші у виконанні десятикласників закликали пам’ятати про велику роль Тараса Шевченка в становленні та розвитку українського слова, шанувати творчу спадщину Кобзаря. Звучали слова про шанобливе ставлення до культурного багатства нашого народу, про готовність кожного юного громадянина країни показати свою готовність творити добрі справи задля рідної Батьківщини – повноправної і невіддільної від світового розвитку країни.
Відбулося велике свято українського слова, а це – прекрасна нагода вся всіх його шанувальників проявити особисті творчі здібності і відчути власну причетність до великої когорти шанувальників творчості Кобзаря.
Щирими оплесками та побажаннями перемоги привітали учасників Х Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка, учнів 5-11-х класів, яких виявилося всього 25.


Сховати форму коментарів

500 символів лишилось


1

odeszno

2

OsvitaUA logo 1607

        68640 смт. Суворове,

          вул. Пушкіна,46.

        Тел.: (04841) 4-42-53

  Email: shkola.suvorovo@ukr.net

Погода

viddilosv

1

karag

gech