(04841)4-42-53

 shkola.suvorovo@ukr.net


foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
КАРАНТИН!!!

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Місяць березень належить споминам про найбільшого українського генія, поета Тараса Шевченка. Всюди, де лишень живуть українці, у своїх прадідівських оселях, чи осіли поза своїми землями, хоч би й тимчасово, згадують у березні свого пророка. 9 березня 2019 року Україна відзначила 205 річницю від дня народження видатного українського поета, художника, громадського діяча. Вчителем української мови і читання Жечковою І.Ф. було проведено літературно-музичну композицію,присвячену Дню народження Тараса Шевченка «Уклін тобі,Тарасе!» Другі класи Суворовської ЗОШ I-III ст. зібралися у літературній вітальні вшанувати Кобзаря.
Цей захід- одна сторінка минулого, історія нашої держави, доповнення дитячих знань про великого співця України Т.Г. Шевченка. Вчителем було підготовлено презентацію, з якої учні дізналися багато цікавого про дитинство ,юність,доросле життя народного поета. Учні із зацікавленням дивилися на пам ʼятники Шевченка , побудовані не лише в Україні, а й далеко за її межами. Розглядали із зацікавленням репродукції картин. У відео учні побачили садибу – музей у Моринцях, де жив малий Тарас.
Віддаючи шану пам’яті геніальному сину України, діти усвідомили велич його духу, силу могутнього таланту, звертаючи свої погляди до його біографії .

 Вчителем української мови та літератури Степановою Т.О., проведено захід «Не одцурайтесь своєї мови» для учнів 3 класів. Метою заходу було формування духовної культури, виховання почуття любові та поваги до традицій свого народу, збереження і розвитку інтелектуального потенціалу.

Під час заходу лунали вірші Тараса Шевченка. Присутні усі разом виконали знану в усьому світі українську пісню на слова Шевченка – «Реве та стогне Дніпр широкий». Робота була спрямована так, щоб захід був цікавим, корисним і сприяв інтелектуальному і творчому розвитку дитини. Учні третіх класів брали участь у конкурсі малюнків до творів видатного поета. Юні артисти проявили найкращі акторські здібності та знання творів Кобзаря.
Проведений захід залишив яскраві враження у дітей та їх батьків, показав високу результативність роботи , запалив на творчому небосхилі школи нові маленькі зірочки.
Уже традиційно в березні в Суворовської ЗОШ проводиться конкурс читців поезії Тараса Шевченка «Єднаймо душі словом Кобзаря». Учні казали про основні святині українського народу. Однією з таких святинь, національною гордістю нашого народу є творчість Тараса Григоровича Шевченка.
Він уперше заявив про себе як поет, видавши невелику збірку поезій, що мала назву "Кобзар". Ця збірка стала символічною і дала друге ім'я поетові.
Тарас Шевченко підніс українську мову, поезію до світового рівня.
Конкурс читців присвячений 205 річниці з дня народження Т.Г. Шевченка. Цей конкурс проводився для учнів 4 класу( вчитель Грачиновська М.І). Кожен учасник декламував свій улюблений вірш Кобзаря,вплітаючи їх у символічний вінок вдячності та вічної шани поету. Всі учні показали добрий рівень виконавської майстерності, продемонстрували мовну культуру, емоційність та артистичність . Дякуємо учням за якісну підготовку до конкурсу.

Скрыть форму комментариев

500 Осталось символов


Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Вхід/реєстрація

Кто онлайн...

Сейчас на сайте 85 гостей и ни одного пользователя

Корисні посилання

1 
 odeszno
 2
 OsvitaUA logo 1607
 viddilosv
1 
 karag
 gech

Зворотній зв'язок

Дзвоники

5208690 thumb

1 ур. 8.27,30 - 9.15

2 ур. 9.22,25 - 10.10

3 ур. 10.27,30 -11.15

4 ур.  11.32,35 - 12.20

5 ур. 12.27,30 - 13.15

6 ур. 13.22,25 - 14.10

7 ур. 14.17,20 - 15.05

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

  68640 п. Суворово,

  ул. Пушкина,46.

  Тел.: (04841) 4-42-53

  Email: shkola.suvorovo@ukr.net

     

Copyright © 2020 Суворовская общеобразовательная школа І-ІІІ ступеней Rights Reserved.