(04841)4-42-53

 shkola.suvorovo@ukr.net

 

Ознайомтесь з нашою історією!
Дізнайтесь про останні шкільні події!
Дізнайтесь докладніше про структуру школи!
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Мова – одне з найцінніших надбань, які створили й залишили наші попередники. Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато скарбів, якими пишається наш народ .

9 листопада – День писемності. Це свято відзначає уся наша держава. Цивілізоване суспільство не може існувати без мови – засобу спілкування між людьми, засобу вираження думки і передачі досвіду сучасникам і наступним поколінням.

До відзначення Дня української писемності і мови долучилася Суворовська ЗОШ.

Традиційно, у цей день пройшли заходи під гаслом «Моє диво калинове, кохана українська мово!»

Метою всіх проведених заходів було:
• донести до учнів красу і багатство української мови;
• формувати відчуття краси рідної мови;
• розвивати мовленнєві здібності учнів;
• збагачувати словниковий запас;
• виховувати любов до рідної мови та розуміння її краси і необхідності для нашого життя.
З метою виховання в учнів поваги до українських символів 9 листопада була оголошена акція «Вдягни український бренд – вишиванку». Учні з 1 по 11 класи відзначили День писемності в українських вишитих сорочках.
Відзначення Дня української писемності і мови розпочалося урочистою лінійкою «Гори, свічко Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика» . Урочистий захід підготували учні 9 - А класу під керівництвом вчителя української мови та літератури Кирилової О.І.
Старшокласники Руссу В., Лапатан М., Демяненко Р., Везенкова О., Куртєв В., Мінов О, Баурда М., Кліменко Ю. Дудняк П., Бічев І., Балабан С. читали вірші про мову відомих українських поетів, розповідали про тернистий шлях української мови.

Також йшла мова про те, що уже 19 рік у День української мови та писемності стартує Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, який у 2000 році зініціював відомий меценат і громадський діяч з Канади, засновник і перший президент Ліги українських меценатів,справжній мільйонер,виходець з України Петро Яцик.
Було наголошено, що життя Петра Яцика - це яскравий взірець служіння рідному народові. Учні підготували цікаву презентацію, розповідали про громадську діяльність відомого мецената, про те. як зародився в душі мецената новий грандіозний проект - Міжнародний конкурс з української мови і засвітив свічку, щоб стало менше в світі темряви - свічку конкурсу, який спонукав багатьох замислитися і зрозуміти ,що мати гарні знання з української мови - це престижно. Він є одним із наймасовіших і найпопулярніших і уже вісімнадцятий рік упевненою ходою крокує не лише в Україні, а й у багатьох країнах світу, де живуть наші співвітчизники. Це підтвердження того, що словесність – початок усіх наук. Вона - джерело, звідки починається струмок, який ширшає, набирає силу і розливається могутньою рікою духовності.
Після урочистої лінійки у нашій школі стартував І етап XIХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, у якому взяли участь всі бажаючі з 5 по 11 клас.
Метою цього безпрецедентного мовного змагання ,як записано у його положенні, є піднесення престижу рідної мови в Україні,а також утвердження її державного статусу.
Учні школи з великим задоволенням взяли участь у даному конкурсі. Переможці будуть оголошені на загальношкільній лінійці і нагороджені грамотами за призові місця.


Hide comment form

500 Characters left


Зворотній зв'язок

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

1

odeszno

2

OsvitaUA logo 1607

        68640 смт. Суворове,

          вул. Пушкіна,46.

        Тел.: (04841) 4-42-53

  Email: shkola.suvorovo@ukr.net

viddilosv

1

karag

gech