В рамках стратегічного плану дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова “Розумний регіон” на 2017-2019 роки 5 квітня 2017 року в Одеській області стартував освітній проект "Будь розумним/Ве smart".
Головна мета проекту - допомогти випускникам Одеської області якісно підготуватися до ЗНО в онлайн-режимі. Пілотне впровадження проекту "Будь розумним/Ве smart" відбувалося протягом квітня-червня 2017 р. Загалом матеріалами курсів користувалися близько 8000 учнів з понад 500 шкіл області. За підсумками ЗНО-2017 середній бал учнів області в залежності від предмету підвищився на 5-8%.Середній бал слухачів курсів, серед тих, хто займався систематично, становив 175 балів (при середньому балі ЗНО по Україні близько 150).
5 лютого 2018 року проект "Будь розумним/Ве smart" був презентований у м. Києві та продовжив роботу на всеукраїнському рівні. Матеріали, використані у проекті пройшли схвальну експертизу відповідних комісій Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України.

Радимо учням які мають здавати ЗНО, та людям які просто хочуть підтянути знання відвідати сторінку проекту за посиланням: besmart.eduget.com

Матеріал представлений згідно листів РАЙОНО та Одеського областного департаменту освіти.

 

 

 

comintour.net
obystroy.com meganom.su
Скрыть форму комментариев

500 Осталось символов


Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru