Це було свято духовного збагачення та відпочинок для душі. 13 листопада в актовому залі Суворовської загальноосвітньої школи відбулося свято української пісні “Українська пісня – душа народу. ” Переплелися того дня воєдино в мальовничому с.м.т.Суворове, чудова погода, різнобарв’я українських костюмів, щирі привітні посмішки учасників дійства, аромат чаю, якими гостей зустрічала вчителька української мови та літератури Степанова Тетяна Олександрівна та ведучі вечора, учні 9-Б класу Балабан Валентина, Смоков Опанас.

І ось вона, урочиста мить позивних свята. А на сцені гості вечора , фольклорний коллектив «Які наші роки», які виконали дві чарівні українські пісні.
З неймовірним почуттям насолоди Балабан Валентина разом з Смоковим Опанасом вела концертну програму.
Візерунками калейдоскопа грає сцена. Шквалом аплодисментів зустрічали глядачі учнів 5 класу– наймолодших учасників святкового концерту. Це було так зворушливо. Поруч на одній сцені, в спільній справі – цілі покоління. Червоніють долоні від оплесків, зала не вщухає аплодувати дівчатам і хлопцям 6, 7, 8, 9 класів. Приємно вразив, зачарував виступ учениці 10 класу Жечкової Христини, пісня у її виконанні просто нокаутувала глядачів.
Еталоном сценічної культури того дня був виступ Котобан Юлії.

“Такого сплеску в музиці і слові,
Вогню такого не передаси.
Нічим, крім пісні, посестри любові,
Криниці невичерпної краси”.

Запалив серця учасників свята виступ ансамблю хлопців 11 класу.
Майже дві з половиною години концертної програми промайнули на одному диханні. Учасники колективів, з повагою до колег, після виступу на сцені ставали глядачами. Емоції переповнювали. Царювала атмосфера здорової енергетики.
Керівник фольклорного ансамблю «Які наші роки»- Далакова Ірина Василівна подякувала самодіяльності школи за збереження пісенної спадщини .

“В день цей святковий
радіють серця,
Хай же у пісні не буде кінця,
Небо сміється в проміннях ясних,