Friday, the twenty - third of October

a fridge - холодильник

a dishwasher - посудомийна машина

a microwave oven - мікрохвильовка

a cupboard  - шкаф для посуду ( буфет )

2) Прочитайте та усно перекладіть вправу №2, с.33

3) Вправа №3, с.33 - письмово, домашне завдання

Доповніть речення , обираючи один з варіантів та запишіть речення у зошит

Тема: Орієнтування в списку книг електронної бібліотеки. Пошук літератури за назвою, автором/авторкою, мітками. Зміст твору. Закладки, коментар (помітки) у творі..

— У процесі роботи, навчання чи отримання потрібних відомостей з Інтернету дедалі частіше виникає потреба опрацьовувати тексти іноземною мовою. До недавнього часу проблему перекладу практично неможливо було розв’язати без допомоги людини-перекладача. Сьогодні ж для автоматизації перекладу існують різні програми-словники та перекладачі. Деякі з них можна встановити на свій комп’ютер, а іншими користуватися в режимі онлайн.

Так, наприклад, Google розуміє понад сто мов. І розуміє не лише мови народів планети, але й мови мультика про Багса Бані, кухаря з «Маппет-шоу», жителів планети Клінгон, персонажів фільму Star Trek і хакерську мову leet.

Крім цього, досить корисними для навчання вдома, перевірки власних знань чи просто підготовки до уроків є Інтернет-енциклопеції. Сьогодні ми ознайомимося з деякими енциклопедіями, словниками та перекладачами, розміщеними в Інтернеті, та вчитимемося користуватися ними.

Перегляд презентації (натискай)

Перегляд відео

Фізкультхвилинка

Хмарка сонечко закрила, слізки дрібнії зронила.

Ми ті слізки позбираєм, у травиці пошукаєм.

Пострибаєм, як зайчата, політаєм, як пташата,

Потанцюємо ще трішки, розімнемо руки, ніжки.

Всі веселі, от чудово! За роботу сіли знову!

Робота за комп’ютером

1) Інструктаж учителя.

2) Практична робота за комп’ютерами.

3) Вправи для очей.

Поглянемо вправо, поглянемо вліво,

І вгору, й додолу, і навкруги,

Від праці очі нехай відпочинуть,

Зарядку для них я зроблю разів три!

Робота в робочих зошитах

Інтерактивна вправа. Електронна книга: переваги та недоліки

Чи любите ви читати книги? Коли-небудь замислювалися над тим, скільки книг ви прочитуйте на тиждень, місяць, рік? Припустимо, ви - великий фанат читання, кожну вільну хвилину, будь ви в метро, літаку чи в автомобільній пробці, ви присвячуєте читання. Сучасний технічний прогрес не стоїть на місці: посуд за нас миє посудомийна машина, світло можна включити простим бавовною, а будь-яку книгу можна знайти в електронному форматі. На спеціальний пристрій - електронну книгу, можна записати кілька сотень тисяч книг. З таким скарбом нудьгувати вам точно не доведеться!

Тема користі і шкоди електронних книг активно обговорюється в суспільстві. Ще зовсім недавно подібні суперечки крутилися навколо кіно: чи замінить воно живу гру акторів, і чи будуть люди відвідувати театри. Сьогодні ми бачимо, що театр і кіно прекрасно співіснують, так само як пластинки, диски і жива музика. Womiе розповість про переваги і недоліки електронної книги.

Переваги електронної книги

У паперової книги сьогодні безліч конкурентів: смартфон, КПК, нетбук. У чому ж переваги електронної книги перед усіма цими пристроями?

• У першу чергу, розповімо про унікальні властивості екрану цього девайса, принциповою відмінністю якого є електронне чорнило. Картинка, промальована на подібному екрані, не поступається за властивостями звичайному папері, не вимагає підсвічування, що значно економить заряд батареї. Читати подібну книгу можна добу безперервно, не боячись, що очі втомляться.
  • Важливою перевагою електронної книги є обсяг вміщається інформації. Тільки подумайте: ви зможете вмістити в кишені цілу бібліотеку.
  • Вартість книги в електронному форматі значно менше паперових аналогів. Якщо ви не хочете відставати від новинок книжкової індустрії, але мільйонами не маєте, електронна книга - ось вихід!
  • Електронну книгу неможливо втратити в шафі серед інших книг або порвати, і вже точно не потрібно чекати, повернуть вам її чи ні.
  • Електронна книга має безліч налаштувань: спеціальна лампочка дозволяє читати вночі, ви можете зробити позначку або зробити закладку на будь-якій сторінці.

Крім усього іншого, електронні книги абсолютно нешкідливі для навколишнього середовища.

Для створення середньої книги необхідно близько 5 кг дерева. На потреби книжкового виробництва щорічно вирубується 125 мільйонів дерев

Недоліки електронної книги

Електронна книга, звичайно, багато в чому відрізняється від паперового аналога. Електронна книга не представляє ніякої естетичної цінності. Колекціонери книг не можуть збирати книги в електронному варіанті, хоча не виключено, що незабаром трапиться й таке.

Технології виробництва електронної книги поки не доведені до ідеалу. Екран, наприклад, не білий а світло-сірий. Переглядати зображення на електронній книзі важко, хіба що чорно-білі картинки.

Електронна книга - все ж пристрій, при користуванні якими можливі поломки, збої та інші неприємності. Електронна книга працює від акумуляторних батарей. Тому, відправляючись у відпустку, не забудьте захопити з собою зарядку. Зарядити електронну книгу на природі, далеко від електрики, неможливо

Вправа «Корисні та шкідливі риси»

— Які риси характеру допомагали навчатися, а які заважали?

Активність, апатія, ввічливість, упертість, дисциплінованість, допитливість, ініціативність, наполегливість, неуважність, незібраність, кмітливість, організованість.

Рефлексія

-Про що дізналися на уроці?

-Чи корисна для вас була інформація?

Tuesday, the twentieth of October

Classwork

1) Прочитайте та перекладіть текст з вправи №5, с.31

Оберіть будь - які 5 слів з рамочки та складіть з ними речення. ( вправа №5, с.30, над малюнком )

Приклад: There is a TV opposite my bed.

2) Прочитайте та усно перекладіть вправу №2, с.31

3) Виконайте вправу №3, с.32 письмово ( домашне завдання )

4) Письмово виконайте вправу №4, с.32 ( домашне завдання для 3-4 рівня )