Дизайн та технології

Правила безпечної роботи в Інтернеті. Вікно браузера, кнопки керування вікном, посилання, закладка.

 

Програма-браузер— це спеціальна програма, за допомогою якої можна переглядати веб-сторінки.

Популярні програми-браузери:

 

Mozilla Firefox

Microsoft Edge

Microsoft Edge

 

Opera

 

 

 

Google Chrome

 

 

 

Посилання— це об’єкт веб-сторінки, який містить посилання на інший об’єкт

Як відрізнити посилання від іншихоб’єктів веб-сторінки?

Текст, що є посиланням, може бути підкресленим або виділеним іншим кольором, малюнок — виділеним рамкою тощо.

Якщо навести вказівник миші напосилання, то вказівник набуває вигляду руки

https://romanov.in.ua/wp-content/uploads/2018/12/link-300x160.png 300w" alt="" width="152" height="81" class="wp-image-753" style="box-sizing: border-box; vertical-align: middle; max-width: 100%; height: auto;" loading="lazy" />

Закладка— посилання для швидкого доступу до веб-сторінок сайта зі списку обраних сайтів.

Щоб відкрити закладки слід виконати такі кроки:

 

 

 Фізкультура

Тема: Загально - розвивальні вправи з м'ячами. Ходьба на носках, на п'ятах, з високим підніманням стегна.

Біг з високим підніманням стегна,із закиданням гомілки.Рухлива гра.

 

1.Виконайте зимову руханкуhttps://youtu.be/2FV0BwILGo8

2.Виконайте бігові вправи https://youtu.be/BwnmSwHb40

Фізична культура

Тема: Загально - розвивальні вправи з м'ячами. Ходьба на носках, на п'ятах, з високим підніманням стегна.

 

 

 

Біг з високим підніманням стегна,із закиданням гомілки.Рухлива гра.

1.Ознайомтеся з матеріалом

Кроки короткі, тулуб випрямлений, підтягнуто. Нога ставиться на передню частину стопи (на напівпальці), п'ята не торкається поверхні. Рухи рук незначні, вони кілька розслаблені. Їх можна поставити на пояс, покласти за голову. При цьому плечі опущені, постава невимушена.

Ходьба на п'ятах. Цей вид ходьби виконується майже на прямих ногах. Кроки короткі, живіт підтягнутий, спина випрямлена. Нога ставиться на п'яту, шкарпетки підняті вгору, при цьому не слід їх сильно розвертати в сторону. Рухи рук незначні (поставити на пояс, покласти за голову)

Ходьба високо піднімаючи коліна. Рухи енергійні, чіткі. Нога ставиться спочатку на передню частину, потім на всю стопу. Кроки короткі, але впевнені. Зігнута в коліні нога піднімається нагору. Стегно приймає горизонтальне положення, гомілку утворює зі стегном прямий кут, носок відтягнуть вниз. Активні рухи ніг узгоджуються з рухами рук, кисті стиснуті в кулаки. Просування вперед незначне. Корпус прямої, голова піднята.

Ходьба широким кроком. Рухи кілька уповільнені. Зберігається звичайна при ходьбі координація рухів рук і ніг. Нога ставиться перекатом з п'яти на носок. Орієнтовна довжина кроку різна для дітей різних вікових груп (32-35 см в 2 роки, 55-60 см до 7 років). При виконанні цього виду ходьби можна надмірно збільшувати довжину кроків, так як це може призвести до порушення формується у дітей координації рухів.

Ходьба перекатом з п'яти на носок. Виконується цей вид ходьби яскраво вираженою постановкою ноги на п'яту, плавним і одночасно енергійним перекатом на носок, злегка пружинячи при цьому і намагаючись підвестися вище. Рухи рук вільні, ненапружених, з деяким акцентом (зупинкою) в момент переходу на носок.

Ходьба приставним кроком. Може виконуватися вперед, назад, в праву і ліву сторону. Крок починається з будь-якої ноги: одна при цьому виноситься вперед, інша до неї приставляється. Обидві ноги виявляються разом, п'яти їх з'єднуються на кожному кроці. Не слід повертати ступню приставляють ноги носком всередину. Руки в русі участі не приймають - їх доцільніше поставити на пояс. Цей вид ходьби особливо добре виконувати під музику, з огляду на різний її характер: під марш - чітко, без помітного згинання ніг в колінах; під танцювальну музику - м'яко, пружинячи на одній або на обох ногах і т. д.

Ходьба в полуприседе і пріседе. Виконується на напівзігнутих або повністю зігнутих в колінах ногах. При ходьбі в полуприседе нога ставиться на передню частину стопи, а при ходьбі в приседе - на всю стопу. Спину треба намагатися тримати прямо. Руки рухаються

вільно. При ходьбі в полуприседе їх можна поставити на пояс, при ходьбі в приседе руки.

поставити на коліна.

2.Виконайте  біг з високим підніманням стегна https://youtu.be/3haY_bpN2Fo

 

3.Виконайте руханку https://youtu.be/6iJaHoVGPZI

 

1

odeszno

2

OsvitaUA logo 1607

        68640 смт. Суворове,

          вул. Пушкіна,46.

        Тел.: (04841) 4-42-53

  Email: shkola.suvorovo@ukr.net

viddilosv

1

karag

gech