Загально-розвивальні вправи з обручем.
ЗФП. Ходьба «змійкою». «Чов¬никовий» біг 4 х 9 м.
Танцювальні кроки: приставний крок убік, уперед, назад; крок галопу.

Ходьба і її різновиди.

- звичайна.

- « Кроком руш !»

- навшпиньках

-«Піднялись на носки!»

- на п’ятках

- на зовнішній стороні ступні

- на внутрішній стороні ступні

- звичайна
- перекати з п’ятки на носки

Ходьба "змійкою".

Презентація дидактичної гри "Знайди місце"

Виконай танцювальні рухи https://youtu.be/2vTrA0BkkgQ

Фізкультура

Тема: Загально - розвивальні вправи з м'ячами .Ходьба на носках, на п'ятах, з високим підніманням коліна , у напівприсіді, у присіді. Біг з високим підніманням стегна,із закиданням гомілки. Рухлива гра.

Ознайомтеся

Ходьба на носках

Виконується на більш прямих ногах. Кроки короткі, тулуб випрямлений, підтягнуто. Нога ставиться на передню частину стопи (на напівпальці), п'ята не торкається поверхні. Рухи рук незначні, вони кілька розслаблені. Їх можна поставити на пояс, покласти за голову. При цьому плечі опущені, постава невимушена.

Ходьба на п'ятах. Цей вид ходьби виконується майже на прямих ногах. Кроки короткі, живіт підтягнутий, спина випрямлена. Нога ставиться на п'яту, шкарпетки підняті вгору, при цьому не слід їх сильно розвертати в сторону. Рухи рук незначні (поставити на пояс, покласти за голову).

Ходьба високо піднімаючи коліна. Рухи енергійні, чіткі. Нога ставиться спочатку на передню частину, потім на всю стопу. Кроки короткі, але впевнені. Зігнута в коліні нога піднімається нагору. Стегно приймає горизонтальне положення, гомілку утворює зі стегном прямий кут, носок відтягнуть вниз. Активні рухи ніг узгоджуються з рухами рук, кисті стиснуті в кулаки. Просування вперед незначне. Корпус прямої, голова піднята.

Ходьба перекатом з п'яти на носок. Виконується цей вид ходьби яскраво вираженою постановкою ноги на п'яту, плавним і одночасно енергійним перекатом на носок, злегка пружинячи при цьому і намагаючись підвестися вище. Рухи рук вільні, ненапружених, з деяким акцентом (зупинкою) в момент переходу на носок.

Виконай        Біг з високим підніманням стегна

5урок Фізкультура

Тема:Загально-розвивальні вправи з м'ячами.
Ходьба на носках, п'ятах, з високим підніманням стегна, у напівприсіді, у присіді.

1.Повторіть  і виконайте

Ходьба на носках. Виконується на прямих ногах. Кроки короткі, тулуб випрямлений, підтягнуто. Нога ставиться на передню частину стопи (на напівпальці), п'ята не торкається поверхні. Рухи рук незначні, вони кілька розслаблені. Їх можна поставити на пояс, покласти за голову. При цьому плечі опущені, постава невимушена.

Ходьба широким кроком. Рухи кілька уповільнені. Зберігається звичайна при ходьбі координація рухів рук і ніг. Нога ставиться перекатом з п'яти на носок. Орієнтовна довжина кроку різна для дітей різних вікових груп (32-35 см в 2 роки, 55-60 см до 7 років). При виконанні цього виду ходьби можна надмірно збільшувати довжину кроків, так як це може призвести до порушення формується у дітей координації рухів.

Ходьба приставним кроком. Може виконуватися вперед, назад, в праву і ліву сторону. Крок починається з будь-якої ноги: одна при цьому виноситься вперед, інша до неї приставляється. Обидві ноги виявляються разом, п'яти їх з'єднуються на кожному кроці. Не слід повертати ступню приставляють ноги носком всередину. Руки в русі участі не приймають - їх доцільніше поставити на пояс. Цей вид ходьби особливо добре виконувати під музику, з огляду на різний її характер: під марш - чітко, без помітного згинання ніг в колінах; під танцювальну музику - м'яко, пружинячи на одній або на обох ногах і т. д.

Ходьба в полуприсіді і присіді.Виконується на напівзігнутих або повністю зігнутих в колінах ногах. При ходьбі в полуприсіді нога ставиться на передню частину стопи, а при ходьбі в присіді - на всю стопу. Спину треба намагатися тримати прямо. Руки рухаються

вільно. При ходьбі в полупрісіді їх можна поставити на пояс, при ходьбі в присіді руки.

поставити на коліна.

Виконайте  Біг з підніманням стегна

5 урок Мистецтво

ХТД: створення із виліплених на попередньому уроці фігурок спільної композиції
«Ведмеді-друзі» (пластилін, природні матеріали); гра-пантоміма

Презентация на тему: "Ліплення з пластиліну Ліплення з пластиліну. Народна  мудрість Праця – джерело добробуту людини.". Скачать бесплатно и без  регистрации.

2 mis kal_2019

5 .Дизайн та технології

Сервіси для перегляду зображень картин художників. Віртуальні мистецькі галереї, екскурсії до музеїв

Образотво́рче мисте́цтво — мистецтво відображення сущого у вигляді різних образів, зокрема таких як художні образи на площині (графіка, малярство тощо) та в просторі (скульптура).
- Нажаль, не у всіх нас є час ходити по музеям. Тому ми можемо скористатися нашим помічником – інтернетом. В ньому розміщено безліч сайтів, в який ви сможете переглянути витвори мистецтва не виходячи з дому!

1.Перегляньте презентацію      https://sites.google.com/site/saitkvadr/kejsi/2-klas/urok-23

2.Виконайте завдання із презентації