5 урок        Фізкультура

Тема:Загально-розвивальні вправи з м'ячами.
Ходьба на носках, п'ятах, з високим підніманням стегна, у напівприсіді, у присіді.

1.Ознайомтеся і виконайте

Ходьба на носках. Виконується на прямих ногах. Кроки короткі, тулуб випрямлений, підтягнуто. Нога ставиться на передню частину стопи (на напівпальці), п'ята не торкається поверхні. Рухи рук незначні, вони кілька розслаблені. Їх можна поставити на пояс, покласти за голову. При цьому плечі опущені, постава невимушена.

Ходьба на п'ятах. Цей вид ходьби виконується майже на прямих ногах. Кроки короткі, живіт підтягнутий, спина випрямлена. Нога ставиться на п'яту, шкарпетки підняті вгору, при цьому не слід їх сильно розвертати в сторону. Рухи рук незначні (поставити на пояс, покласти за голову).

Ходьба високо піднімаючи коліна. Рухи енергійні, чіткі. Нога ставиться спочатку на передню частину, потім на всю стопу. Кроки короткі, але впевнені. Зігнута в коліні нога піднімається нагору. Стегно приймає горизонтальне положення, гомілку утворює зі стегном прямий кут, носок відтягнуть вниз. Активні рухи ніг узгоджуються з рухами рук, кисті стиснуті в кулаки. Просування вперед незначне. Корпус прямої, голова піднята.

Ходьба широким кроком. Рухи кілька уповільнені. Зберігається звичайна при ходьбі координація рухів рук і ніг. Нога ставиться перекатом з п'яти на носок. Орієнтовна довжина кроку різна для дітей різних вікових груп (32-35 см в 2 роки, 55-60 см до 7 років). При виконанні цього виду ходьби можна надмірно збільшувати довжину кроків, так як це може призвести до порушення формується у дітей координації рухів.

Ходьба перекатом з п'яти на носок. Виконується цей вид ходьби яскраво вираженою постановкою ноги на п'яту, плавним і одночасно енергійним перекатом на носок, злегка пружинячи при цьому і намагаючись підвестися вище. Рухи рук вільні, ненапружених, з деяким акцентом (зупинкою) в момент переходу на носок.

Ходьба приставним кроком. Може виконуватися вперед, назад, в праву і ліву сторону. Крок починається з будь-якої ноги: одна при цьому виноситься вперед, інша до неї приставляється. Обидві ноги виявляються разом, п'яти їх з'єднуються на кожному кроці. Не слід повертати ступню приставляють ноги носком всередину. Руки в русі участі не приймають - їх доцільніше поставити на пояс. Цей вид ходьби особливо добре виконувати під музику, з огляду на різний її характер: під марш - чітко, без помітного згинання ніг в колінах; під танцювальну музику - м'яко, пружинячи на одній або на обох ногах і т. д.

Ходьба в полуприсіді і присіді.Виконується на напівзігнутих або повністю зігнутих в колінах ногах. При ходьбі в полуприсіді нога ставиться на передню частину стопи, а при ходьбі в присіді - на всю стопу. Спину треба намагатися тримати прямо. Руки рухаються

вільно. При ходьбі в полупрісіді їх можна поставити на пояс, при ходьбі в присіді руки.

поставити на коліна.

2.Виконайте     Біг з підніманням стегна

3.Ознайомтеся

5.Фізкультура

. Загально-розвивальні вправи з прапорцями. Загально-розвивальні вправи в русі.
ЗФП: ходьба на носках, п'ятах. навичками пересувань: ходьба широкими кроками, зі зміною частоти кроку. Біг з високим підніманням стегна. Танцювальні кроки: приставний крок убік, уперед, назад.

Виконайте ходьбу:

на носках;
на п’ятах;
на зовнішньому боці стопи;
з високим підніманням стегна
навприсядки.

Перегляньте і виконайте Вправи з прапорцями

Виконайте Танцювальні рухи

Фізкультура

Тема:Загально-розвивальні вправи з гімнастичною палицею.
ЗФП: ходьба на носках, п'ятах, ходьба з високим підніманням стегна. Біг з високим підніманням стегна

Ходьба:

на носках;
на п’ятах;
на зовнішньому боці стопи;
з високим підніманням стегна
навприсядки.

1.В.п.-о.с., палиця внизу.
1-палицю вперед; 2- палицю вгору; 3- палицю вперед; 4- в.п.
2.В.п.-о.с., палиця внизу.
1- палиця на груди; 2- стійка на носках, палицю вгору; 3- палиця на груди;
4- в.п.
3. В.п.-о.с., палиця внизу.
1-2-стійка на лівій нозі, праву назад на носок, палиця вгору, пітянутися;
3-4-в.п.; 5-8-те саме, на правій нозі.
4. В.п.-о.с., палиця горизонтально вгорі.
1- стійка на лівій нозі, праву в бік, нахил управо; 2-в.п.; 3-4-те саме вліво.
5.В.п.-о.с.,палиця внизу.
1-присід, палицю на підлогу;
2-в.п.; 3-нахил уперед, взяти палицю;
4-в.п.
6.В.п.-стійка на колінах,палиця за головою.
1-поворот тулуба праворуч, палицю вгору; 2-в.п.; 3-4-те саме ліворуч.
7.В.п.-о.с., палиця внизу.
1-присісти на всій стопі, палицю вгору;
2-в.п.
8.В.п.-о.с., руки на поясі, палиця на підлозі, праворуч.
1-стрибок через палицю ліворуч;
2- те саме, праворуч

Виконай руханку   https://youtu.be/Sjpiyslrrjs

5 урок  Мистецтво

Основні поняття: композиція
СМ: Г. Гардет «Родина оленів», А. М. Делавега «Діти»
ХТД: ліплення кумедного ведмедика (пластилін)

Виліпи кумедного  ведмедика

5 урок-Дизайн та технології

Тема:Поняття команди й виконавця. Послідовність дій.

Перегляньте відеоурок Поняття команди й виконавця

Підручник с.72 Прочитати матеріал,вивчити