tiger 1597611058

Шановні учні, колеги та батьки!

Зараз ми переживаємо надскладний період, в умовах карантину ми мусимо змінювати свій уклад життя, ми повинні залишатися вдома, щоб забезпечити безпеку собі, своїм рідним та близьким людям.

Це непросте випробовування, свого роду, персональний виклик, який вимагає від кожного конкретних дій.

Головними є: слідувати рекомендаціям МОЗ, дотримуватися правил гігієни, правильно харчуватися, підтримувати тих, хто поруч. #StopКороновірус #бережисебе #залишайсявдома.

Не тільки заради себе, заради рідних і близьких!

Суворовська школа не припиняє свою роботу. Вчителі працюють з учнями в дистанційному режимі, служби школи працюють в черговому та дистанційному режимах і знаходяться на постійному зв’язку.

Звертайтесь, будь ласка, разом будемо оперативно вирішувати всі питання.

Здоров’я та гарного настрою усім нам! Ми з Вами все здолаємо, все буде добре!

Бережіть себе!

Адміністрація Суворовської ЗОШ